Ebook

کتاب الکترونیکی امروزه جایگاه خود را بین علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی به خوبی پیدا کرده است.
مجموعه‌ی ۱۰ هزار کتاب الکترونیکی اسکن شده و با کیفیت که در ۶ دی‌وی‌دی با کیفیت عرضه شده‌اند را می‌توانید تنها با پرداخت هزینه‌ی یک کتاب در اختیار داشته باشید.
تعداد زیادی از آثار موجود در این مجموعه سال‌هاست که تجدید چاپ نشده‌اند و بسیار نایاب هستند. با تهیه‌ی این مجموعه، از دانلود کردن یک‌به‌یک کتاب‌ها خلاص شوید و از این گنجینه‌ی نایاب و غنی یک‌جا بهره‌مند شوید.
- تمام کتاب‌های سایت در این مجموعه وجود دارند.
- مجموعه شامل مجلات قدیمی بسیار نایاب می‌شود که فهرستشان در ادامه آمده است.
- تمام کتاب‌های این مجموعه با کیفیت اسکن شده‌اند و دقیق و منظم بر اساس موضوع دسته‌بندی شده‌اند.
- هیچ کتاب صوتی در مجموعه وجود ندارد.در مجموعه‌های مشابه، کتاب‌های صوتی برای افزایش حجم آورده می‌شوند. (خرید مجموعه کتاب‌های صوتی به شکل جداگانه)
- این محصول دارای گارانتی تعویض می‌باشد.
- وجه این محصول را پس از دریافت آن به مامور پست پرداخت کنید.
- تعدادی نرم‌افزار مورد نیاز و مرتبط به عنوان هدیه در این مجموعه قرار گرفته است.

«فهرست محتویات هر دی‌وی‌دی به شکل مجزا و دقیق+فهرست مجلات+فهرست نویسنده‌ها در ادامه»

sefaresh mahsool larg 300x70 Tabligh پاسخ تمام سوالات شما در ادامه‌ی همین مطلب…

***

«دانلود نمونه محتویات مجموعه»

با  دانلود کردن فایل‌های زیر،وضعیت داخل پوشه‌های این مجموعه برای شما روشن خواهد شد.ضمن این‌که می‌توانید لیست نویسندگان ایرانی و خارجی را در قسمت رمان و داستان،به شکل کامل ملاحظه فرمایید.لیستی که قبلا در این‌جا  قرار داده شده،قسمت بسیار کوچکی از نویسندگان است.

دسته‌بندی کلی محتویات مجموعه

لیست نویسندگان ایرانی – قسمت رمان و داستان – آثار بیش از ۱۳۵ نویسنده

لیست نویسندگان خارجی – قسمت رمان و داستان – آثار بیش از ۲۹۰ نویسنده

دسته‌بندی و لیست تمام مجلات – بیش از ۱۴۵ عنوان مجله – شامل تمام شماره‌های هر مجله

***

«فهرست دقیق محتویات هر دی‌وی‌دی»

دی‌وی‌دی ۱: دسته رمان و داستان (قسمت نویسندگان خارجی)

دی‌وی‌دی ۲: دسته رمان و داستان (قسمت نویسندگان ایرانی) – دسته‌های مذهبی – متفرقه – موسیقی – روانشناسی – سفرنامه – سیاسی – تخصصی – زبان

دی‌وی‌دی ۳: دسته تاریخی (قسمت تاریخ ایران) – دسته شعر

دی‌وی‌دی ۴: دسته تاریخی (قسمت تاریخ جهان) – دسته مجلات (قسمت مجلات عمومی) – دسته‌های ادبیات – بیوگرافی – سینما – علمی – فلسفه – حقوق – هنرها – کامپیوتر – خاطرات – نمایش‌نامه و فیلمنامه

دی‌وی‌دی ۵: دسته مجلات (قسمت مجلات ادبی،سینما و تئاتر،اجتماعی)

دی‌وی‌دی ۶: دسته مجلات (قسمت مجلات بازی،آی‌تی،گرافیک و عکس،موسیقی،ترجمه)

توضیح: همان‌طور که از کلیت محتویات دی‌وی‌دی‌ها مشخص است،دسته‌های رمان و داستان،تاریخی،شعر و البته مجلات پر و پیمان‌تر از سایر دسته‌ها و موضوعات هستند.به طوری که در قسمت رمان و داستان مجموعه کامل آثار بیش ۴۳۵ نویسنده ایرانی و خارجی گنجانده شده است.و همین‌طور در قسمت مجلات،مجموعه‌ی شماره‌های بیش از ۱۴۵ مجله‌ی مختلف وجود دارد.هم‌چنین در قسمت تاریخی و مخصوصا در پوشه‌ی تاریخ ایران،کتاب‌های تاریخی مرجع و چندین جلدی و نایاب وجود دارند.و وضعیت دسته‌ی تاریخی برای دسته‌ی شعر هم صدق می‌کند.

«شمای کلی محتویات مجموعه»

All 300x71 ***

«فهرست مجلات»

دسته مجلات ادبی: کتاب هفته-کتاب جمعه-نامه کانون نویسندگان-کلک-کتاب امروز-کیهان فرهنگی-هنر و ادبیات امروز-متفرقه-ادبستان-ادبیات ما-اندیشه و هنر-اندیشه آزاد-آرش-ارغنون-از شعر تا قصه-بخارا-بوطیقای نو-چوک-دفترهای زمانه-داستان-داستان‌نامه-دستور-فرهیختگان-فصل کتاب-فرشته‌های کاغذی-گردون-گیور-هنر-ایران‌نامه-جهان نو-جنگ مرجان-کیهان ماه-مارال-مایا-نقد-سمرقند-شگفتزار-زیر-زمان-ذغال

دسته مجلات سینما و تئاتر: صحنه معاصر-ستاره سینما-سینمای نو-سینمای نوین-۲۴-برداشت-سینما چشم-سینما تئاتر-سینماتوگراف-سی‌نت-فجر۳۰-فیلم-جوان-نام‌آوران سینما در ایران-تماشا

دسته مجلات اجتماعی: خواندنی‌ها-فکاهیون-ایران-بهلول-چشم‌انداز-علم و جامعه-اطلاعات-فرهنگ نوین-کارگران-مدیریت ارتباطات-نسیم بیداری-نگین-راهنما-رویش-یغما

دسته مجلات گرافیک و عکس: بوم-گرافیک نو-هست-فوتوگراف-تاک-تعدادی مجله عکس خارجی

دسته مجلات آی‌تی: بایت-کلیک-همشهری دیجیتال-گویا آی‌تی-آندروید-دانش-دیجیتال-گجت‌نامه-آفلاین

دسته مجلات بازی: ای‌اس-بازی‌نامه-بازی‌نگار-گیم‌لند-گیم‌اسپیس-گلدگیمر-هنر بازی-میگ‌میگ-پرشین گیمز

دسته مجلات موسیقی: فصلنامه خانه موسیقی-مهرگانی-نامه شیدا-موسیقی ایرانیان

دسته مجلات ترجمه: ترجمان-درباره ترجمه-مترجم

دسته مجلات عمومی: نر و هنرمندان-کیهان بچه‌ها-هنر و مردم-نشنال جئوگرافی-فرهنگ مردم ایران-فهرست مندرجات-متفرقه-هفت آسمون-آسمان ایران-دانستنی‌ها-دنیای ورزش-درخت دانش-هایده‌یار-کیهان‌شناسی-خردنامه-ماه-معماری-میلیاردرهای آینده-سرباز-سرزمین من-تندرستی-ویستا

Mags «شمای کلی محتویات دسته مجلات»

***

«ارزش مالی کتاب‌های موجود در این مجموعه»

خودتان حساب کنید!

کافه کتاب ادعا می‌کند که این مجموعه چه از لحاظ قیمت مادی کتاب‌ها و چه از لحاظ گنجینه‌ی غنی کتاب‌های موجود،بدون اغراق ارزش‌مند‌ترین مجموعه‌ی موجود در اینترنت است.

به عنوان مثال مجموعه‌ ده جلدی آثار آنتون چخوف،که به رایگان برای دانلود قرار داده شده و البته در مجموعه ۱۰ هزار کتابی هم موجود است،قیمتی برابر ۱۱۰ هزار تومان دارد.از دیگر کتاب‌های گران‌قیمت موجود در این مجموعه می‌توان به این‌ها اشاره کرد:

سرگذشت دیوید کاپرفیلد – چارلز دیکنز : ۱۵ هزار تومان

داستان دو شهر – چارلز دیکنز : ۱۴ هزار تومان

برادران کارامازوف – فئودور داستایوسکی : دوره دو جلدی ۳۸ هزار تومان

در جستجوی زمان از دست رفته – مارسل پروست : دوره هفت جلدی ۱۹۵هزار تومان

جنایات و مکافات – فئودور داستایوسکی : ۲۹ هزار تومان

روزگار سپری شده‌ی مردم سالخورده – محمود دولت آبادی : دوره سه جلدی ۳۰ هزار تومان

کلیدر – ممود دولت آبادی : دوره ده جلدی ۱۰۰ هزار تومان

جنگ و صلح – لئو تولستوی : دوره چهار جلدی ۳۸ هزار تومان

ابله – فئودور داستایوسکی : دوره دو جلدی ۳۰ هزار تومان

و …

قیمت‌ها از فروشگاه‌های اینترنتی کتاب گرفته شده‌اند و قابل بررسی هستند.

مجموع قیمت همین چند مورد ذکر شده برابر است با ۶۰۰ هزار تومان . و البته واضح است که این کتاب‌ها قسمت بسیار بسیار کوچکی از کتاب‌های موجود در مجموعه‌ی کامل هستند.در واقع محاسبه‌ی ارزش مادی همه‌ی کتاب‌ها،رقمی چندین میلیون تومانی به دست خواهد داد.

با در نظر گرفتن قیمت واقعی ۵ هزار تومان برای هر کتاب،قیمت همه‌ی کتاب‌های این مجموعه برابر با ۵۰ میلیون تومان خواهد بود! این در حالی‌ست که کتاب‌های چندین جلدی‌ای در این مجموعه وجود دارند که در بازار کتاب تا  ۵۰۰ هزار تومان هم قیمت دارند.از این رو،۵ هزار تومان میانگین بسیار پایین و حداقلی قیمت کتاب‌هاست.

 ***

«چرا باید مجموعه کتاب‌های الکترونیکی کافه کتاب را خریداری کنید؟و نه مجموعه‌های مشابه»

«ویژگی‌های ممتاز و منحصر‌به‌فرد این مجموعه»

 

-این مجموعه شامل بیش از ۱۰۰۰۰ عنوان کتاب است.

-کتاب‌های این مجموعه،کتاب‌های اسکن شده از نسخه‌ی اورجینال هستند و کتاب‌ تایپی یا کتاب‌های غیرحرفه‌ای در این بین جایی ندارند.نمونه‌ی آثار موجود در این مجموعه،کتاب‌های موجود در سایت هستند.خوب است اگر از کتاب‌های کافه استفاده نکردید، یکی را دانلود کنید تا کیفیت و شکل و شمایل کتاب‌های این مجموعه را دریابید و آن را با مجموعه‌های مشابه مقایسه کنید.(برای مثال،کتاب مجموعه آثار چخوف را از این آدرس دانلود بفرمایید)

-کتاب‌های این مجموعه شامل کتاب‌های بی‌ارزش و فله‌ای نمی‌شود!فقط کتاب‌های جدی و ارزشمند.

-تمام کتاب‌ها در دسته‌بندی‌های بسیار منظم،بر اساس موضوع تقسیم‌بندی شده‌اند و اسم کتاب‌ها روی هر کدام نوشته شده است.در این مجموعه شما به فایل‌ها و فولدر‌های بی اسم و نامرتب برخورد نمی‌کنید(حتی اسامی نویسنده‌های خارجی همه از لحاظ املایی درست هستند!)

-کتاب‌های موجود در سایت تنها بخش بسیار کوچکی از این مجموعه هستند.ضمن این که گذاشتن کتاب‌های این مجموعه در سایت، شاید چندین سال طول بکشد،اما با خرید این مجموعه شما همه‌ی کتاب‌ها را یک‌جا دریافت می‌کنید.

«نمونه‌هایی از پوشه‌ها و محتویات این مجموعه»

Nevisande Irani Nevisande Khareji Bertrand Russel Alexander Dumas ***

«ایراد‌ها و معایب مجموعه‌های مشابه موجود در اینترنت»

-کتاب‌ها همگی با اسم‌هایی مانند www.cketab.com1 و ۲ و … هستند که عملا یافتن و استفاده کردن از آن‌ها را غیرممکن می‌کند.مگر این‌که تصمیم داشته باشید یکی یکی دنبال کتاب مورد نظرتان بچرخید.

vaziyat vaziyat4 soti

-کتاب‌ها به هیچ عنوان دسته‌بندی دقیقی ندارند و صرفا تعدادی از کتاب‌ها در دسته‌بندی‌های  ایجاد شده قرار گرفته‌اند،بماند که در همان دسته‌بندی‌های اندک نیز،شلوغی و بی‌نظمی کتاب‌ها موج می‌زند.در نهایت می‌‌توان گفت دسته‌بندی‌ای به آن صورت وجود ندارد.

vaziyat3

-هنگام خرید این مجموعه‌ها شاهد خواهید بود که حجم زیادی از دی‌وی‌دی یا سی‌دی مربوطه خالی گذاشته شده است.

-هنگام خرید این مجموعه‌ها شاهد خواهید بود که کتاب‌هاو و فایل‌های تکراری زیادی وجود دارند.مثلا یک فولدر در دی‌وی‌دی شماره‌ی ۱ و ۳ و ۶  عینا تکرار شده‌اند.

-هنگام خرید این مجموعه‌ها شاهد خواهید بود که برخی دی‌وی‌دی‌ها بالکل نرم‌افزار یا اقلام مشابهی هستند که اصلا شمای خریدار، اطلاعی از وجود آن نداشته است و خواهان خرید آن نبوده است.بلکه تنها تقاضای خرید کتاب داشته است و نه نرم‌افزار و عکس و آهنگ!این موضوع به بهانه‌های مختلفی از سمت صاحبان این مجموعه‌ها رد می‌شود.مانند این‌که این‌ها ،نرم‌افزار‌های مورد نیاز برای مطالعه‌ی کتاب‌هاست.

خوب است در جریان باشید که تمام نرم‌افزار‌های مورد نیاز برای مطالعه‌ی کتاب‌های الکترونیکی،جمعا ۱۰۰ مگابایت هم حجم ندارند که می‌توانید از این‌جا دانلود بفرمایید.

-ضمن این‌که قیمت‌های بسیار گران این مجموعه‌ها،با شرایطی که در بالا توصیف شد،از همه‌ی نکات جالب‌تر و قابل تامل‌تر است.

vaziyat21